img img img img

Anahtar Kodlama Anahtar Okuma Arızası Ve Tamiri

Anahtar Kodlama Anahtar Okuma Arızası Ve Tamiri

Otoanahtar.com

Tel. 0532 230 8731

OtoAnahtar.com olarak en iyi hizmeti sizlere sunmak için buradayız kontak arızası kontak onarımı ve kilit kontak değişimi gibi işlemler için buradayız anahtarınız kontakta kırılıp kaldımı ? Hemen bize ulaşarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Otomobil Anahtarınızı mı kaybettiniz, unuttunuz veya bozuldu mu ? Şu an hemen yeni bir Anahtar lazım veya tamir edilmesi gerekir. Bu durumda OtoAnahtar.com hemen devreye girmekte. İstanbul içi 7/24 profesyonel Oto Çilingir hizmeti ile yanınızdayız.Her türlü Marka ve Model,Otomobil, Kamyonet, Minibüs, Kamyon gibi taşıtların için hızlı ve güvenilir Mobil-Destek ekibimiz yanınızdayız.Oto Çilingir Servisi için lütfen hemen bizimle iletişime geçerek size ücretsiz danışmanlık yaparak hangi yolu izlemenizde yardımcı olmak isteriz.

Transponder Anahtar kodlama

Transponder anahtarı nedir? Transponder anahtarı (veya yonga anahtarı veya bilgisayaranahtarı), araç kilitlerinizi kontrol etmek için bir transponder çipi kullanan bir araba anahtarıdır. Kaba Ilco referans kitabı ile aracınızın kullandığı anahtar tipine bakabilirsiniz.Transponder anahtarları son yıllarda otomobil üreticileri arasında popüler hale geldi çünkü araç bilgisayarındaki arabalara özgü doğrulama gerektirerek geleneksel araba anahtarlarından daha yüksek güvenlik sağlıyorlar. Anahtar gerektiren bir araç, eşleşen transponder anahtarı olmadan çalışmaz. Anahtar doğru kesilirse kilit açılabilir, ancak acil durum otomatik çilingir anahtarı programlamazsa araç çalışmaz ve açık kalmaz.

Kumanda Programlama

kumanda anahtarlarımı nasıl programlayabilirim? Tüm araba anahtarı servislerinde olduğu gibi, kumanda / transponder anahtar programlama için fazla ödeme yapmayı planlamıyorsanız bir bayiye gitmeyin. Transponder anahtarınızı programlamak için en uygun fiyatlı, en güvenilir yöntem otoanahtar.com profesyonel çilingirleriyle iletişime geçmektir.Meşru çilingirler genellikle anahtarınız bir transponder çipi kullanıyorsa ücretsiz olarak doğrular ve bayiliklerin çok altındaki fiyatlarda programlama hizmetleri sunar. Çevrimiçi olarak listelenen ucuz araba anahtarı değiştirmelerinden yorgun olun. Her zaman ilan edildiği gibi çalışmayabilirler çünkü yanlış yongaya sahip olabilirler veya anahtar çelik ve ya titanyumdan yapılabilir. Anahtar kesme makineleri çelik ve titanyum kesemez. Bazı çilingirler, yalnızca anahtarlarını kesip programlayacaktır, çünkü aracınızın bilgisayarını veya teşhis ekipmanlarını bozma riskiyle karşı karşıya kalmazlar, her ikisinin de değiştirilmesi binlerce liraya mal olur.

KeyClone Tarafından Yapılan kumanda Çip Anahtarları

Kumanda çip anahtarları yapılabilir veya klonlanabilir. Anahtarları oluşturmak, bir anahtarı kopyalamaktan farklıdır. Transponder anahtar klonlaması, yalnızca arabanızın anahtarında klonlanabilir bir transponder varsa yapılabilir. Bu tür anahtarlar, mevcut bir uyumlu transponder kullanılarak çip üzerine kopyalanan benzersiz bir değere sahiptir ve bu da başarılı bir şekilde başarmak için yetenekli bir profesyonel gerektirir. Hemen hemen tüm profesyonel çilingirler, bu yüksek teknoloji anahtar servisi için dürüst teklifler ve uygun fiyatlarsunarken, klonlanıp kopyalanamayacağını belirlemek için transponder anahtar türünüzü hızlıbir şekilde tanımlayabilir.

Lazer Kesim anahtarlar

Ford, Honda, Toyota ve Lexus gibi araçların hepsi lazerle kesilmiş anahtarlar kullanır.Yüksek güvenlikli, lazerle kesilmiş bir araba anahtarınız var mı? Yüksek güvenlik anahtarları,kaynak oluşturmak, çoğaltmak ve programlamak için özel makineler gerektirir ve bu makineleri çalıştırmak için yalnızca sertifikalı bir çilingir uzmanlığa sahiptir. Lazer kesim anahtarları, her yeni araba dalgası için daha popüler hale geliyor. Lazer kesim araba anahtar kilitleri de kilitlerin içinde tamamen farklı pimlere sahiptir. Anahtarın kendisi de standart bir araba anahtarından farklı görünüyor. Anahtar düzdür ve anahtarın kesikleri, anahtarın sol ve sağ tarafına karşı üst ve alt kısımdadır. Doğal olarak, bu anahtarlar geleneksel anahtarlardan çok daha değerlidir, bu nedenle nitelikli bir çilingir ile lazer kesim anahtarkopyaları yapmak gelecekteki maliyetlerden ve hayal kırıklıklarından kaçınmanın mantıklı biryolu olabilir.

Kodlama ve Anahtar Sildirme Maliyetleri

Öncelikle her işlemimizde olduğu gibi anahtar kodlama ve eski anahtarlarıda arabanızdan silme işleminini uygun fiyata kaliteli işcilik ve malzemeyle size sunmaktayız OtoAnahtar.comolarak bizimle iletişime geçerek araç marka modelini ve model yılını belirterek fiyat alabilirsiniz.