img img img img

Hizmetler

Anahtar Çoğaltma

Otoanahtar.com

Araç anahtarları konusunda uzmanlaşmış bir çilingir hizmetidir. 7 gün 24 saat hizmet veren şirket, araç anahtarlarının tamir, yenileme ve orijinal anahtar temini gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 1990 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren şirket, uzman ekibi ve deneyimli çilingirleriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Google Çilingir Bul!

Hey, Google Araba Anahtarlarımı Kaybettim. Bana oto Çilingir Bul!

Araba anahtarlarınızı kaybetmek asla eğlenceli değildir, ancak neyse ki, OtoAnahtar.com’daki uzman oto çilingirler kayıp araba anahtarlarınızın yerine hemen yenisini temin edecektir. Geleneksel bir metal anahtarınız veya en yeni elektronik uzaktan kumandalı anahtarlığınız olsun, size yardımcı olabiliriz. Oto anahtar uzmanlarımızın çoğu yıllık çilingir fuarlarına gider ve size her zaman mümkün olan en iyi hizmeti sunabilmemiz için sektördeki en son teknoloji hakkında kapsamlı eğitim alır. Sürecimiz şu şekilde çalışır.

Geleneksel Araba Anahtarlarının Değiştirilmesi


Aracınız standart bir metal anahtar kullanıyorsa, kayıp araba anahtarlarınızı değiştirme işlemi nispeten basittir.

İlk önce aracın sahibini doğrulamak isteyeceğiz bunun için araç sahibinin kimliği ve ruhsat gerekecektir eğer ruhsat yanınızda yoksa noter satış sözleşmeside yeterli olacaktır, ardından anahtarınızdaki kesintileri belirlememiz gerekecek. Alternatif olarak, kilit silindirinizi analiz etmek ve kesikleri belirlemek için kod çözme araçlarınıkullanacağız.

Otomatik çilingir, aracınız için kesimleri tam olarak almadan önce birkaç anahtarı kesmesi gerekebilir. Anahtarlarınız kaybolmak yerine çalındıysa güvenlik endişe kaynağı olabilir, bu yüzden isterseniz kilidi sizin için değiştirebiliriz. Böylece hırsız aracınızın içine girmek için eski anahtarınızı kullanamaz. Arabanın anahtarını kaybettiysen kendini kötü hissetme, herzaman olur. Oto anahtar.com ihtiyacınız olan yardımı alabilmeniz için burada.

Anahtarınız olmadığı için, gerçek bir oto anahtar uzmanlığına sahip çilingirlerimizden birini bulamazsanız, size gelmemiz gerekecek. Eğer durum buysa, size, aracınızı çekici ile Ümraniye sanayi sitesinde bulunan mağazamıza çekmenizi öneririz. Aracınızın alt kısmında bulunan obd girişine bilgisayarı bağlayacağız. Elektronik araba anahtarlıklarının değiştirilmesi biraz daha karmaşıktır, ancak teknisyenlerimiz bu işi sizin için de yapacak şekilde donatılmıştır. Her elektronik anahtarlığın çalışması için aracınızın dahili obd girişinin bilgisayar sistemi ile bağlanıp kodlanması gerekecektir.

Arabanızla yeni bir anahtarla eşleştirebiliriz veya yeni bir anahtar tanımlamak için bilgisayarı yeniden kodlayabiliriz. Geleneksel araba anahtarlarında olduğu gibi, bu yöntem hırsızların eski anahtarlığınızı kullanmasını önleyecektir, çünkü arabanızdaki bilgisayar farklı bir anahtar yapılandırmasıyla eşleştirilecektir.

Kayıp Araba Anahtarlarınız için Bugün Yardım Alın
Otoanahtar.com ‘ da , kayıp araba anahtarlarınızı değiştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Çoğu insan gibiyseniz, anahtarlığınızda muhtemelen sadece araba anahtarınızdan daha fazlasına sahipsiniz. Ailenizin birden fazla arabası varsa, ev anahtarlarınız, ofis anahtarlarınız ve hatta ek araba anahtarlarınız olabilir. Kayıp anahtarlarınızın tümünü değiştirmenize de yardımcı olabiliriz. Ekibimiz ayrıca şu konulardada yardımcı olabilir:

Acil kilitlemeler
Anahtar çoğaltma
Kilit değiştirme
Güvenlik sistemi kurulumu
Ve daha fazlası yada mevcuttaki anahtarınızın yedeğini çıkarmak için YEDEK ANAHTAR sayfamızı ziyaret edin

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Güler yüzlü teknisyenlerimiz sorularınızı yanıtlayabilir ve işe başlamadan önce size her zaman şeffaf bir fiyat teklifi vereceğiz. Fiyatlandırmamızda mümkün olduğunca dürüst ve açık olmaya çalışıyoruz ve asla faturanızda gizli ücretler veya sürpriz ücretler bulamayacaksınız. Müşterilerimize gerçekten değer veriyoruz ve her zaman sizin tarafınızdan doğru bir şekilde anılmak istiyoruz.

Başlamak için şimdi arayın.

Arabanızda tek bir anahtar Kumarmı?

Günümüzde biz insanoğlunun kafasını karıştıran bir çok olay var iş sorunları aile problemleri çevre baskısı ve bunun gibi birçok etken bulunmaktadır. Bu problemlerin insanoğlunun kafasını karıştırması ve bununla birlikte gelen unutkanlık en büyük problemlerimizden. Kimlik, kredi kartı bunları bir yerlerde unutmak düşürmek adetimiz olmuş ama bunları tek telefonla çıkartmak maliyetsiz ve kolay bir işlem eğer cüzdanınızda yüklü bir miktar para bulunmuyorsa tabi

Peki ya araba anahtarını?


Araç anahtarını unutmak düşürmek yani kaybetmek sizin için maliyetli ve can sıkıcı olacaktır o yüzden günümüzde muhakkak evinizde veya iş yerinizde araç anahtarınızın bir yedeğini bulundurmak sizin için daha kolay bir çözüm olacaktır. Gecenin bir vakti anahtarsız kalmak oto çekici bulmak veya güvenilir bir oto anahtarcı bulmak bunların hepsi size can sıkıcı gelebilir gecenin bir vakti neden ekstra bir oto çekiciye para veresinizki tam olarak bizim işimizin anlamıda budur böyle ansızın durumlarda sıkıntılarınıza çözüm olabilmek otomobil anahtarı sektöründe her firmadan gecenin bir yarısında size yardıma gelmelerini beklemeyin fakat biz otoanahtar.com olarak tamda bunun için buradayız haftanın hergünü 7/24 hizmetinizde olabilmek için

Eski model araçların anahtar yedekleme sıfırdan anahtar çıkartma işlemleri basit olabilir fakat 2010 ve üzeri modellerin immobilezer sistemleri şifreli kapılar kodlu anahtarlar ve üst düzey kilit sistemine sahip kontaklar bunu 2010 tarihlede sınırlamamak lazım bazı markaların örneğin BMW, MERCEDES, AUDI, OPEL vs Bu çeşit marka arabaların 2000 model üzerindede yüksek kilit sistemi gözlenmektedir araba anahtar sistemlerinde önünüze birçok problem çıkabilir. Bu işlemlerde herşey ustanın elindedir halk arasında uzun yıllardır bahsedilen bir cümle vardır ‘usta sizi ipe de götürür iptende alabilir ‘ gibi hafif esprili ama gerçeklik payı olan bir söz eğer art niyetli bir ustanın eline düşerseniz vay halinize…

Peki araba anahtarı kayıp ise?

Eğer ihmal edip araba anahtarınızın yedeğini çıkarmadığınız da

aracınız kilitli ise kapı kilitleri sökülecek
kontak sökülüp kontağa göre anahtar yapılacak
immobilezer beyni sökülerek çip yapılacaktır

Durumu daha kısa tutacak olursak aracınızın mutlaka bir yedek anahtarı olmalıdır olmadığı durumda araç çalındığı zaman kasko ve sigorta şirketleri sizi suçlu duruma düşürebilir…

Profesyonel ekibimizle birlikte haftanın her günü 7/24 size hizmet vererek aracınızın bulunduğu noktada yedek anahtar çıkarma veya anahtarınız hiç yoksa aracın olduğu yerde marka ve modeline göre minumum 25dk içerisinde çıkarmaktayız.

Diğer hizmetlerimiz için lütfen ‘hizmetlerimiz’ sayfasını ziyaret edin