img img img img

Biz

OTO
ANAHTAR.COM

Mobil ekibimizle birlikte bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşıyoruz.

shape
Bizim

1993 Yılında İstanbul Ümraniyede kurulan firmamız tam 26 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede verebilmenin uğraşı içerisindedir… 2000′li yıllarla birlikte oto anahtarlarında gelişen immobilizer sisteminin çağın bir gereksinimi olduğu kavranıp meslekteki uzmanlığımızı teknoloji ile birleştirme kararı aldık. Ustamız Recep BİRİNCİ önderliğinde Uzman ekibimizle 7/24 size destek vermenin haklı gururunu yaşıyoruz mobil ekibimizle birlikte bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşıyoruz.

  1. önceliğimiz uzman ekibimizle 7/24 size destek vermenin haklı gururunu yaşıyoruz

Transponder Anahtar kodlama

Transponder anahtarı nedir? Transponder anahtarı (veya yonga anahtarı veya bilgisayar anahtarı), araç kilitlerinizi kontrol etmek için bir transponder çipi kullanan bir araba anahtarıdır. Kaba Ilco referans kitabı ile aracınızın kullandığı anahtar tipine bakabilirsiniz. Transponder anahtarları son yıllarda otomobil üreticileri arasında popüler hale geldi çünkü araç bilgisayarındaki arabalara özgü doğrulama gerektirerek geleneksel araba anahtarlarından daha yüksek güvenlik sağlıyorlar. Anahtar gerektiren bir araç, eşleşen transponder anahtarı olmadan çalışmaz. Anahtar doğru kesilirse kilit açılabilir, ancak acil durum otomatik çilingir anahtarı programlamazsa araç çalışmaz ve açık kalmaz.

Kumanda Programlama

kumanda anahtarlarımı nasıl programlayabilirim? Tüm araba anahtarı servislerinde olduğu gibi, kumanda / transponder anahtar programlama için fazla ödeme yapmayı planlamıyorsanız bir bayiye gitmeyin. Transponder anahtarınızı programlamak için en uygun fiyatlı, en güvenilir yöntem otoanahtar.com profesyonel çilingirleriyle iletişime geçmektir. Meşru çilingirler genellikle anahtarınız bir transponder çipi kullanıyorsa ücretsiz olarak doğrular ve bayiliklerin çok altındaki fiyatlarda programlama hizmetleri sunar. Çevrimiçi olarak listelenen ucuz araba anahtarı değiştirmelerinden yorgun olun. Her zaman ilan edildiği gibi çalışmayabilirler çünkü yanlış yongaya sahip olabilirler veya anahtar çelik veya titanyumdan yapılabilir. Anahtar kesme makineleri çelik ve titanyum kesemez. Bazı çilingirler, yalnızca anahtarlarını kesip programlayacaktır, çünkü aracınızın bilgisayarını veya teşhis ekipmanlarını bozma riskiyle karşı karşıya kalmazlar, her ikisinin de değiştirilmesi binlerce liraya mal olur.

KeyClone Tarafından Yapılan kumanda Çip Anahtarları

Kumanda çip anahtarları yapılabilir veya klonlanabilir. Anahtarları oluşturmak, bir anahtarı kopyalamaktan farklıdır. Transponder anahtar klonlaması, yalnızca arabanızın anahtarında klonlanabilir bir transponder varsa yapılabilir. Bu tür anahtarlar, mevcut bir uyumlu transponder kullanılarak çip üzerine kopyalanan benzersiz bir değere sahiptir ve bu da başarılı bir şekilde başarmak için yetenekli bir profesyonel gerektirir. Hemen hemen tüm profesyonel çilingirler, bu yüksek teknoloji anahtar servisi için dürüst teklifler ve uygun fiyatlar sunarken, klonlanıp kopyalanamayacağını belirlemek için transponder anahtar türünüzü hızlı bir şekilde tanımlayabilir.

Lazer Kesim anahtarlar

Ford, Honda, Toyota ve Lexus gibi araçların hepsi lazerle kesilmiş anahtarlar kullanır. Yüksek güvenlikli, lazerle kesilmiş bir araba anahtarınız var mı? Yüksek güvenlik anahtarları, kaynak oluşturmak, çoğaltmak ve programlamak için özel makineler gerektirir ve bu makineleri çalıştırmak için yalnızca sertifikalı bir çilingir uzmanlığa sahiptir. Lazer kesim anahtarları, her yeni araba dalgası için daha popüler hale geliyor. Lazer kesim araba anahtar kilitleri de kilitlerin içinde tamamen farklı pimlere sahiptir. Anahtarın kendisi de standart bir araba anahtarından farklı görünüyor. Anahtar düzdür ve anahtarın kesikleri, anahtarın sol ve sağ tarafına karşı üst ve alt kısımdadır. Doğal olarak, bu anahtarlar geleneksel anahtarlardan çok daha değerlidir, bu nedenle nitelikli bir çilingir ile lazer kesim anahtar kopyaları yapmak gelecekteki maliyetlerden ve hayal kırıklıklarından kaçınmanın mantıklı bir yolu olabilir.