img img img img

SSS

Sıkça Sorulan Sorular ve 7/24 Hızlı Destek

Tel. 0532 230 8731 Mail. destek@otoanahtar.com

İstanbul/Ümraniye sanayii sitesinden başka şubemiz yoktur fakat mobil ekibimizle birlikte istanbulun her yerine size ulaşmaktayız

Birkaç eski model japon araçlarında anahtardan anahtara kopyalama yapılsada yeni versiyon araçlarda kesinlikle cihaz ile aracın beynine ulaşarak yedekleme yapılmaktadır bunun için aracın mağazamıza gelmesi gerekmektedir yada mobil ekibimizle size ulaşabilmemiz için bizi arayın.

Araç anahtarı yaptırabilmek için kesinlikle araç sahibinin bulunması gerekmektedir eğer araç sahibi gelemeyecek durumda ise noter üzerinden başka bir kişiye vekalet vermelidir.

Bu mümkündür gerekli evraklar şirket sahibinin imza sürküsü kimlik fotokopisi ve yedek anahtar çıkarmayı talep ettiği bir dilekçe yazılıp imzalanıp kaşelenmesi gerekmektedir.

Bu mümkündür hafızadan anahtar silme işlemi gerçekleştirmekteyim.

İstanbul içerisinde mobil ekibimizle birlikte bulunduğunuz konuma gelip araç kilitliysede araca hiçbir  zarar vermeden bulunduğunuz konumda işlemleri sağlıyoruz fiyatlarımız marka-model’e göre değişmektedir fiyat için iletişim numaramızdan bize ulaşın.

Tüm kredi kartları geçerlidir. Fakat mobil ekibimizle işlem yapıldığı zaman sadece nakit çalışmaktayız.

İmmobilizer iptali yapmaktayız.

Aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.

Kontak anahtarımızı bulamıyorsunuz ve yedeği de ortada yok. Eğer kaskonuz ve ek teminatınız varsa anahtarınız kaybolduğuna/çalındığına dair polis tutanağı hazırlatılarak anahtar kaybı beyanı ile sigorta şirketine başvurulmalısınız. Ardında. Sigorta şirketi sizinle irtibata geçerek süreci hızlıca neticelendirecektir. Şayet kaskonuz veya ek teminatınız yoksa bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kumanda arızalarında genellikle 2 çeşit problem vardır birincisi araç kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekmektedir  ikincisi ise içerisindeki devreler kontrol edilmelidir bunun için bizimle iletişime geçiniz.

Eğer kumandanız sıvı aldıysa hele ki tuzlu su bu durumda yapılacak ilk iş kumandanın pilini sökmek ve hemen açık halde kurumaya bırakmaktır daha sonrasında korozyonu önlemek için selülozik tiner de bekletip sonrasında fırça ile temizlemektir iyice kuruduktan sonra montajını yapmak eğer çalışıyorsa şanslısınız çalışmıyorsa yapılacak çok bir şey olamayabilir. tamir olup olmayacağını size söylemek için kumandayı bize getirmeniz gerek eğer fazla hasar almış ise yenisini yapmaktan başka bir çare olmayabilir.

Otomobil kullanıcılarının başını ağrıtan sorunlardan biride oto anahtarı kumandasının yıpranması, kırılması yada susta mekanizmasının bozulmasıdır neyse ki otoanahtar.com  olarak yeni bir anahtar yaptırmanıza gerek kalmadan satın alacağınız kumanda kablarını sadece eski kumandanız da ki elektronik devreyi ve çipini aktararak size kolayca montaj yapabilirsiniz ( her model için geçerli değildir) yada İstanbul ümraniye deki adresimize gelerek cüzzi montaj ücretleri ile yaptırabilirsiniz.

Bu iki şekilde olabilmekte birincisi sadece üniteye yani alıcı beynine kopyalanan kumandalar dır bunlar genelde İtalyan yada alman menşeli ürünlerdir İkinci tip kumandalar bizdeki akıllı kumandalar sayesinde kumandadan kumandaya kopyalama yapılan tiptir yanınızda çalışan bir kumanda ile iş yerimize gelerek yaptırabilir yada kargo ile size gönderdiğimiz kumandayı sizde kolayca tanıtım yapabilirsiniz.

Eğer tamiri mümkün bir arıza ise iş yerimize getirerek tamiratını yaptırabilir yada şehir dışında iseniz kargoyla gönderip arızasını tamir ettirebilirsiniz.

 

Kumandanızın ( sonradan takılma alam kumandaları için) bilgilerini yeni sustalı bir kumandaya kopyalayıp anahtar ucunu çekiyor sonrasında sizin ihtiyacınıza göre ister yedek anahtarınız da ki cipi çıkarıp yeni sustalı kaba takıyor isteseniz de eski yedek anahtarınızın içerisindeki çipi almadan yeni bir çip yapıp sustalı kumandanın içerisine koyuyoruz böyle olur ise + çip yapmış oluyoruz eğer yedek anahtarınız yok ise böylelikle 2. yedek anahtarınız oluyor.